Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Seznam přihlášených

5,5 km

JménoTým/BydlištěKategorieStartovné
Cyprová EvaZávišiceŽeny Fzaplaceno
Frydrychová KarolínaOdryŽeny Fzaplaceno
Hrachovcova MarcelaZubříŽeny Hzaplaceno
Jadvidžáková ŠárkaBordoviceŽeny Gzaplaceno
Jančová MarikaPomalé šípyŽeny Hzaplaceno
Juríčková MartaNový JičínŽeny Fzaplaceno
Klimošová BarboraKome klubŽeny Gzaplaceno
Kněžíková JarkaŠneci v běhuŽeny Gzaplaceno
Kovařčíková HelenaPoličnáŽeny Gzaplaceno
Krausova DarinaAKEZ KoprivniceŽeny Hzaplaceno
Kubačková TerezaNový JičínŽeny Fzaplaceno
Mazáčová MartinaBK PříborŽeny Gzaplaceno
Miterová VieraŽivotice u Nového JičínaŽeny Fzaplaceno
Moravová KristýnaBludoviceŽeny Fzaplaceno
Novotná ZuzanaSuchdol nad OdrouŽeny Gzaplaceno
Polášková KatkaPomalé šípyŽeny Gzaplaceno
Quittova LenkaKopřivniceŽeny Hzaplaceno
Rusková ZuzanaJaseniceŽeny Fzaplaceno
Tesarčíková ZuzanaNový JičínŽeny Fzaplaceno
Trčková JanaRožnov pod RadhoštěmŽeny Gzaplaceno
Trojková IvonaŠneci v běhuŽeny Gzaplaceno
Váňová MarkétaKUNÍNŽeny Fzaplaceno
Večerková LucieKopřivniceŽeny Fzaplaceno
Vývodová HanaRun2BeFitŽeny Hzaplaceno
Zahradníčková RadkaKlub DKŽeny Gzaplaceno
Zůbková PavlínaNový JičínŽeny Fzaplaceno
Drastichová MagdalénaMk Seitl OstravaŽeny Gnezaplaceno
Macíčková JanaRožnov pod RadhoštěmŽeny Gnezaplaceno
Volná ValérieStudenkaŽeny Fnezaplaceno

10 km

JménoTým/BydlištěKategorieStartovné
Andrys AlešŠtramberákMuži Bzaplaceno
Bílek PavelRožnov pod RadhoštěmMuži Czaplaceno
Částečka MichalNový JičínMuži Azaplaceno
Derka RadimPřerovMuži Azaplaceno
Dvorský JanPodlahy DvorskýMuži Azaplaceno
Farý PatrikNový JičínMuži Azaplaceno
Fiurášek RostislavExtreme Gym NJMuži Azaplaceno
Geryk MartinVeřoviceMuži Azaplaceno
Glogar MartinSuchdol nad OdrouMuži Azaplaceno
Hájek JiříOderská pětadvacítka (www.o25.cz)Muži Azaplaceno
Hanke DavidAKEZ KopřivniceMuži Bzaplaceno
Hegar MartinGregorova 38Muži Azaplaceno
Homola OndřejKrásné pole, Nová kolonie 156Muži Azaplaceno
Hrnčárek MartinPomalé šípy KopřivniceMuži Bzaplaceno
Jakeš LiborKopřivniceMuži Azaplaceno
Jašek JiříKopřivnice Česká 319/29BMuži Azaplaceno
Jedlička DaliborZVONEK SPORT Valašské KloboukyMuži Azaplaceno
Josef KvitaAKEZ KoprivniceMuži Dzaplaceno
Kachtík VlastimileSVS.CZ TeamMuži Czaplaceno
Kelnar RadimŠtramberkMuži Bzaplaceno
Kelnar VladimírŠtramberkMuži Azaplaceno
Kelnar PavelŠtramberkMuži Azaplaceno
Kment SamuelNový Jičín - Nerudova 266/10Muži Azaplaceno
Kněžík AlešŠneci v běhuMuži Bzaplaceno
Kramoliš JiříAKEZ KoprivniceMuži Azaplaceno
Krizek PavelPKNJMuži Bzaplaceno
Marcinčák BranislavRNJMuži Bzaplaceno
Michut PavelValašské MeziříčíMuži Azaplaceno
Mikala DavidAK Emila Zátopka KopřivniceMuži Azaplaceno
Močarník MartinRůžďkaMuži Azaplaceno
Motyka VojtěchOstravaMuži Azaplaceno
Navrátil DavidHospic Ondrášek OstravaMuži Azaplaceno
Němec JaromirNový JíčinMuži Azaplaceno
Orság JosefPomalé šípy KopřivniceMuži Czaplaceno
Ostrejš MichalRozběháme Nový JičínMuži Azaplaceno
Palowski MarekAKEZ KoprivniceMuži Czaplaceno
Polášek PetrTrnávkaMuži Bzaplaceno
Sehnalík MiroslavLučinaMuži Dzaplaceno
Smith TonyKopřivniceMuži Bzaplaceno
Stanečka RenéNový JičínMuži Czaplaceno
Šimůnek PetrTriatlon Team KopřivniceMuži Azaplaceno
Škrabánek PetrMK Seitl OstravaMuži Dzaplaceno
Šlahař JosefNový JičínMuži Azaplaceno
Štefek JiříAtletický klub Emila Zátopka KopřivniceMuži Czaplaceno
Vejmělek AlešCykloklub Nový JičínMuži Bzaplaceno
Vinklárek MilanAK EZ KoprivniceMuži Azaplaceno
Vymětalík DanielValašské MeziříčíMuži Czaplaceno
Wojciuch LukášLW MALIBUMuži Bzaplaceno
Zajíček PeterSKIBI ValMezMuži Bzaplaceno
Zbranek VáclavKašavaMuži Azaplaceno
Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.Muži Cnezaplaceno
Crha VilémValašské MeziříčíMuži Bnezaplaceno
Kupec MartinTimechipMuži Cnezaplaceno
Kyseľ MilošPliesovceMuži Bnezaplaceno
Slíva PavelPomalé šípy KopřivniceMuži Bnezaplaceno

Registrace

už jen na místě před závodem..

Registrace na místě jsou bohužel bez nároku na výherní balíčky